Besim Zeqiri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besim Zeqiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 18 Janar 2016, Besim Zeqiri publikon videoklipin "Pranvera Ka Nis Me Dale". Më datë 15 Qershor 2019, Riza Selimi & Besim Zeqiri publikojnë videoklipin "Vendi I Dashur Ku U Linda". Orkestrimi i këngës u punua nga Hysni Klinaku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Ramazan Rrapushi

Sajmir Çulaj

Bledi I Xhamllikut

Klodian Yzeiri

Petrit Berisha

Mustafa Mehja

Agim Saliu

Nevruz Nuredini

Pajtim Struga

Artan Kola


Tags: Besim Zeqiri

Krijo Një Kartolinë