Besir Musliu
Besir Musliu
Besir Musliu
  • Vendlindja:
  • Ferizaj Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Besir Musliu është këngëtar. Hafiz Besir Musliu është interpretues i këngëve fetare islame dhe i kulturës spirituale në ballkan dhe më gjerë.

Më datë 18 Mars 2020, Besir Musliu publikon videoklipin "O Muhamed".

Më datë 6 Prill 2022, Besir Musliu publikon videoklipin "Era E Meshires". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 15 Prill 2022, Besir Musliu publikon videoklipin "Lutu Per Ne". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0