Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - E Pa Bese Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


se kam prit prej tej zemern me ma thy kurr nuk e kam menduar qe kam mu nda me ty syt e tu tash po ja fal tjeter kujt ke vendos pergjithmon mem lon me vujt

ref.
kurr nuk kam dit qe je e pa bes e paske pas zemer e zes kurr nuk e kam dit se qfar qellimi ke i mjeri aj qe nuk te nje.

se kam prit prej teje lamturmir me thon as gjë slash per vete krejt ti kom dhon syt e tu po ja fal tash tjeter kujt ke vendos pergjithmon me lon me vujt

ref.
kurr nuk e kam dit qe je epa bes e paske pas zemer e zez kurr nuk e kam dit qfar qellimi ke i mejri aj qe nuk te njeNuk kemi video për këtë këngë.
Besjan Gashi - E Pa Bese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Bese".
3. Video është e këngës "E Pa Bese", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0