Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X:
Nuk e di se q'na largoj
Un u mundova te duroj
Pse te humba s'e kuptoj
E di kurr s'do te harroj

Reff:
Zemra po qanë
Zemra te therret
Ata qe na ndanë
Zoti le t'i vret
Un prap shpresoj
Nje dit te takoj
Oh se pa ty do t'perendoj

2x:
Rrugë e gjat po me pret
Si t'ia baj s'e di as vet
Shkove ti gjithqka u shua
Me nuk je por tedua

Reff:
Zemra po qanë
Zemra te therret
Ata qe na ndanë
Zoti le t'i vret
Un prap shpresoj
Nje dit te takoj
Oh se pa ty do t'perendoj

Besjani - Keq për ty kur flasin

Përsëri në shoqëri për ty fliten të verteta
Un të mbroj me gjelozi,u them se jan gënjeshtra
Ohh gjdo e vërtetë sonte më vret,se un të deshta
Dhe nuk do t'doja keq për ty të dëgjoja

Reff x2:
Pije më binë në tavolinë
Mendojnë se m'gëzojn kur më qarrosin
Ohh ata nuk e din,ata nuk e din
Keq për ty kur flasin mua më vrasin

Përsëri në shoqëri për ty fliten fjalë që fyejn
Njerëzit me këtë gjelozi zemrën po ma thyejn
Oohh gjdo e vërtetë sonte më vret,se un të deshta
Dhe nuk do t'doja keq për ty të dëgjoja

Reff x2:
Pije më binë në tavolinë
Mendojnë se m'gëzojn kur më qarrosin
Ohh ata nuk e dinë,ata nuk e dinë
Keq për ty kur flasin mua më vrasin


Besjan Gashi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0