Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjani - Hajt Moj Gru ... Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Shuje diriten edhe fli mos me prit se nuk dot vij mbylle deren ti moj gru sonte shum kam me u vonu

Ne saba une ndoshta do te vij pa merak se me shok kam me pij

ref.2
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet

Gruja jem don me u tranu pse ne shpi sdu me shku se din ajo hallin tem se shum ne shpirt kam helm ah moj gru ma mir e ke mem prit skam ku shkoj vij sat zbardh kjo drit

ref.3
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet


Ky tekst u dërgua nga  sidorelaBesjan Gashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/03/2012


Besjani - Hajt Moj Gru ...
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Moj Gru ...".
3. Video është e këngës "Hajt Moj Gru ...", por nuk këndohet nga Besjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0