Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Ku Ta Gjej Nje Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

vetem me shikim te par
dashurohesh si i marr
vitet ikin mbetesh ti
vetem ti dashuri
i thash vetes do t'kaloj
do ta gjej dike njesoj
po te pyes
ti tani
ti tani
nje pergjigje a e di

Reff(2x):
ku ta gjej nje zemer pa dashuruar
ku ti gjej dy sy un n'shikim te par
me mbaruan endrrat pa i jetuar
nuk i besoja un dashurit e mdha

te mendoj qdo dit me mall
dhe mbaj un veten gjall
me shikimet bardh e zi
un e ti edhe ngjyrat more di

Reff(2x):
ku ta gjej nje zemer pa dashuruar
ku ti gjej dy sy un n'shikim te par
me mbaruan endrrat pa i jetuar
nuk i besoja un dashurit e mdha

Ku ta gjej nje zemer
Ku ti gjej dy sy un
Me mbaruan endrrat

ku ta gjej nje zemer pa dashuruar
ku ti gjej dy sy un n'shikim te par
me mbaruan endrrat pa i jetuar
nuk i besoja un dashurit e mdha

Ku ta Gjej nje Zemer


Ky tekst u dërgua nga  aLii006

Besjan Gashi - Ku Ta Gjej Nje Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ta Gjej Nje Zemer".
3. Video është e këngës "Ku Ta Gjej Nje Zemer", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0