Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Pike Ne Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pike Ne Zemer" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Naser Berisha - Pike Ne Zemer

Pik ne zemer m`ke mbet
nuk po mundem me te harru
mke mbet si nje refren
e kenges te pa mbarum

E bukur je
Asgje ske ndryshuar
Je po ajo e njejta
Qe t`kam dashtur dikur

TI kur me shikon
Me ate shikimin tend te m`breht
Po me huton
E me ve ne siklet

Thon rinia shkon shpejt
Shum gjera pa i provuar
Ta bej ate, e ta bej kete
E ti me ike pa e dit ku

REF
Pik ne zemer m`ke mbet
nuk po mundem me te harru
mke mbet si nje refren
e kenges te pa mbarum

Ti me sjell freski
Sikur nje ere e leht kur fryen
Ende me magjeps
sikur t`mundja kohen me kthye

Thon rinia shkon shpejt
Shum gjera pa i provuar
Ta bej ate, e ta bej kete
E ti me ike pa e dit ku

REF
Pik ne zemer m`ke mbet
nuk po mundem me te harru
mke mbet si nje refren
e kenges te pa mbarum

Gjira - Pike Ne Zemer

pse pse po thu qe s'um don mo
kur e din qe une ty shum mire tnjoh
baby baby hajde pak ma low low
deri dje kem kcy bashk coco jumboo
aii aii e...

uu baby psee ti vet um le
trego tash qysh met harru ty
kur e din qe zemren ma ke thy (2x)

se kur e don e don e don e don e don
nuk ki qa bon (2x)

edhe krejt bota kunder neve me kon
edhe nese vjen puna ni dit met lon
mos i le tjert me thon u kon e shkrume
se emrin ton ka po shkoj pe lexoj
po prap nuk mjaftoj
kjo jet e embel e thart sikur ftoii
jon do sene ne jet ski ka i ik

se kur e don e doooun
uu baby psee ti vet um le
trego tash qysh met harru ty
kur e din qe zemren ma ke thy (2x)

se kur e don e don e don e don e don
nuk ki qa bon (2x)

Anila Mimani - Pike Ne Zemer

Ah moj dashni me gjith zemer tkam dasht
Me the te du e nuk jemi me bashk
Sot rruget tona jan nda
E zemra ty don met pa
A ke ti faj a ndoshta e kam un
Shum te doja e prap te dua shum
Gabimet un ty tí kam fal
Se pik ne zemer te kam ty

2x
Zemra mu ka thà mu ka thà per met pa ty
Me the te du e te doja si keto sy
Dhe jeten un ty ta kisha dhon
Krejt qka pata ne dor ti kisha lon

Se krejt kujtimet nga mendja du mi fshi
A te mungoj un sikur me mungon ti
Sot ku jan fjalet e tua
Shpirt e zemer te kam ty
A ke ti faj a ndoshta e kam un
Shum te doja e prap te dua shum
Gabimet un ty tí kam fal
Se pik ne zemer te kam ty

2x
Zemra mu ka thà mu ka thà per met pa ty
Me the te du e te doja si keto sy
Dhe jeten un ty ta kisha dhon
Krejt qka pata ne dor ti kisha lon

2x
Zemra mu ka thà mu ka thà per met pa ty
Me the te du e te doja si keto sy
Dhe jeten un ty ta kisha dhon
Krejt qka pata ne dor ti kisha lon

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 11/10/2013Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente mbi këtë këngëBesjan Gashi - Pike Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pike Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Pike Ne Zemer", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.