Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Dashnia E Pare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me i pas un mend e sodit
kur me ty jam kan
zemren nuk ta kisha dhan

me i pas un mend e sodit
kur dola me ty
zemren nuk ma kishe thy

oj dashnija jeme e pare
me puthjen e pare
buzet mi dogje zjarr

nga mashtrimet e merzia
u vra dashuria
dashurova nje tradhtare

oj dashnija jeme e pare
me puthjen e pare
buzet mi dogje zjarr

nga mashtrimet e merzia
u vra dashuria
dashurova nje tradhtare

kur mos i degjofsha
fjalt qe mi ke thane
asnji premtim nuk e mban

ste kujtoj nje dite te mire
asgje per mu mbur
ty mos te pafsha kure

oj dashnija jeme e pare
me puthjen e pare
buzet mi dogje zjarr

nga mashtrimet e merzia
u vra dashuria
dashurova nje tradhtare (x3)


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1

Besjan Gashi - Dashnia E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia E Pare".
3. Video është e këngës "Dashnia E Pare", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 0