Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besmir Hoxhaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besmir Hoxhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 6 Maj 2013, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Ilaqi". Më datë 8 Gusht 2014, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Zemra". Më datë 18 Maj 2015, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Lamtumire Shtator I Heshtur". Në vitin 2017, Besmir Hoxhaj publikon albumin "Filloi Dasma". Më datë 21 Nëntor 2018, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Pasha Zotin Keq"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentFilloi Dasma (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bekim Dehari

Alban Luzha

Uran Dervishi

Celi Uka

Nura

Ilir Kazaferri

Arber Krasniqi

Nusran Fera

Berati

Fati Sinani

Tags: Besmir Hoxhaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet