Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besmir Hoxhaj - Dy Zemra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref...
Dy zemra per dy fjale
Kurre dashnine nuk e ndal
Dashuri qe nuk ka fund
Ku t'jesh ti do jem dhe une

Kush eshte nga bregdeti
Ma i nxehte se zalli
Zemra e asaj goce
Qe sot mu ma fali x2

Ref...x2
Dy zemra per dy fjale
Kurre dashnine nuk kane me e ndal
Dashuri qe nuk ka fund
Ku t'jesh ti do jem dhe une

Ti ma lujshe syrin
Dhe buzen ne gaz
Ti m'bane per veti
Per me te ardhun permbas x2

Ref...x4
Dy zemra per dy fjale
Kurre dashnine nuk kane me e ndal
Dashuri qe nuk ka fund
Ku t'jesh ti do te jem dhe une


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiBesmir Hoxhaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/08/2014


Besmir Hoxhaj - Dy Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Zemra".
3. Video është e këngës "Dy Zemra", por nuk këndohet nga Besmir Hoxhaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besmir Hoxhaj:


Komente 0