Besmir Metani
Besmir Metani
Besmir Metani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Besmir Metani është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në vitin 2002, Besmir Metani merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1.

Në Prill 2005, Djemt E Malsis marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Gjakun Ta Fal", në bashkëpunim me Besmir Metani.

Në Shtator 2005, Besmir Metani merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Me Beso".

Në Nëntor 2005, Besmir Metani merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Engjell A Djall".

Në Prill 2006, Besmir Metani & Rozana Radi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Kot E Kemi".

Në Shtator 2006, Besmir Metani & Anxhela Peristeri merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2006 me këngën "Kaliente".

Në Nëntor 2006, Kastro Zizo merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Party", në bashkëpunim me Besmir Metani & Sanches.

Në Maj 2008, Besmir Metani merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Parajsa Pa Drite".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0