Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besmir Metani - Engjell A Djall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

(10x)
(Tu tubani)

Me ty nuk dashurohem
e lexoj ne syte e ty
me ndjek pas
je engjell a djall
ti afrohesh dhe largohesh
do ti zemren te ta jap
do te rrembej une ty vajze do te marr

Nuk ka cast qe smendoj si jetoj une pa ty
e papritur ti kthehesh serish

(refreni)
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
neser do te jete teper vone
hajde pra ma trego ti.
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
engjell a djall une nuk e di
hajde pra ma trego ti.

Zemer mos me thuaj
se pa mua nuk jeton
smund ta luash me mua kete loje
e di se shume te dua
dhe ti shpirtin ma kryqezon
do ta shuaj zjarrin qe me pervelon

Nuk ka cast qe smendoj si jetoj une pa ty
e papritur ti kthehesh serish

(refreni)
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
neser do te jete teper vone
hajde pra ma trego ti.
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
engjell a djall une nuk e di
hajde pra ma trego ti.

(8x)
(Tu tubani)

Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
neser do te jete teper vone
hajde pra ma trego ti.
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
engjell a djall une nuk e di
hajde pra ma trego ti.


Ky tekst u dërgua nga  Annonim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Besmir Metani - Engjell A Djall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell A Djall".
3. Video është e këngës "Engjell A Djall", por nuk këndohet nga Besmir Metani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besmir Metani:


Komente 0