Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besmir Rudi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Besmir Rudi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2005, Besmir Rudi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Vetem Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Noa

Sahit Vata

Moz

Valer Kolnikaj

Blerim Livoreka

Elion Demolli

Stephanno

Enom

Mergim

Bes Morina

Tags: Besmir Rudi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet