{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Besmir Shishko:

Biografia

BIOGRAFIA: Beska (Besmir Shishko) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Në Gusht 2008, Besmir Shishko merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2008 me këngën "Nëse". Më datë 17 Qershor 2021, Kengetare Te Ndryshem publikojnë videoklipin "Nata E Qefit Ne Prizren". Muzika e këngës u punua nga Hekuran Krasniqi, ndërsa teksti u shkrua nga Ismet Bexheti & Hekuran Krasniqi. Në Korrik 2021, Besmir Shishko merr pjesë në Zambaku I Prizrenit me këngën "Më Nuk Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0