Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besmir Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Besmir Spahiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Eshte nje nga kengetaret me te rinj kosovarë.Ai vjen nga Rahoveci dhe merret me muzikë me më shumë se 4 vite....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Malvin Terziu

K'r

Atonbeatz

Ricku

Brendo

Aga B

Ghost Pymm

Rredox

D.M.Th.Ok

Brave-L

Tags: Besmir Spahiu


Komente mbi këtë artist