Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besmir Spahiu
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 9 Janar 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Besmir Spahiu është këngëtar. Eshte nje nga kengetaret me te rinj kosovarë.Ai vjen nga Rahoveci dhe merret me muzikë me më shumë se 4 vite.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Agnnesa  

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist