Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Dragaj - Ah Me Pas Mujt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jo nuk esht faji im
se ne jet shok te pa
ndar kam lotin tim
jo nuk e di qka tpres
kur e dua nje tradhtare
te pa bes

qka po ndodh nuk e di
me jan mbyllur syt e mi
dashuri sme dhuroj
po veq tradhti

ref
oo me pas muj mej
than shpirtit mos
vujt sod ishim nda
se jam lodh e smundem ma

fjal ishe vetem fjal
ke harruar se para
zotit ke me dal
ti kur sme paske dasht
e per mua as meshir
nuk kishe pas

qka po ndodh nuk e di
me jan mbyllur syt e mi
dashuri sme dhuroj
po veq tradhti

ref
oo me pas muj mej
than shpirtit mos
vujt sod ishim nda
se jam lodh e smundem ma


Ky tekst u dërgua nga endrit hoxhaj

Besnik Dragaj - Ah Me Pas Mujt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Me Pas Mujt".
3. Video është e këngës "Ah Me Pas Mujt", por nuk këndohet nga Besnik Dragaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Dragaj:


Komente 0