A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besnik Gjakova

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Skivjan 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Besnik Gjakova is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Ai ka lindur ne fshatin Skivjan ne Komunen e Gjakoves, por jeton prej moshesh 3-vjeqare ne Gjermani. Filloi Karijeren e muzikes prej moshesh 8-vjeçare bashke me vellin e tij Bekim Gajkoven. Realizoi disa kenge dhe disa videoklipe. Më datë 15 Maj 2015, Besnik Gjakova publikon videoklipin "Zot Bema Hallall". Më datë 22 Shkurt 2017, Besnik Gjakova publikon videoklipin "Mos T'kisha Njoft". Më datë 22 Qershor 2018, Besnik Gjakova publikon vid...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arbnor Berisha

Labinot Beqiri

Leotrim Gashi

Butrint Rashiti

Ardian Limanmera

Drilon Berisha

Argeton Dervishi

Ylber Aliu

Gjafer Kinolli

Noli Pajaziti


Tags: Besnik Gjakova

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019