Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik Gjakova - Zot Bema Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot Bema Hallall".
3. Video është e këngës "Zot Bema Hallall", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Gjakova - Zot Bema Hallall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

15/05/2015

2015-05-15T10:20:28+00:00Lotet neper faqe me rrjedhin kadal dal
qe tash e kuptova zemer tlutna mfal
ja thash ata fjal su mendova mir,
mua mu duk let , per ato veshtir

(Ref.)
ZOT BOMA HALLALL SA SHUM E LENDOVA
ZOT FALEM MU SE JETEN JA SHKATRROVA
NUK E DITA SE AQ SHUM MU OSHT DASHURU
THJESHT UN E VRAVA SE LASH ME JETU

Shkoj te vendi jon , ku jemi njoftu
mvjen ni zo i vogel mthot ZEMER jet kam ndrru
malli me ka marr , per dy syt e tu
zemra don mem plas e tash jam PENDU..

(Ref.)
ZOT BOMA HALLALL SA SHUM E LENDOVA
ZOT FALEM MU SE JETEN JA SHKATRROVA
NUK E DITA SE AQ SHUM MU OSHT DASHURU
THJESHT UN E VRAVA SE LASH ME JETU


Ky tekst u dërgua nga Xepko Gashi
Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë