Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Gjakova - Mos Me Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Per dy ne ska zgjidhje ma, as marveshje ska.
I Humbe te Gjitha N´Jet, N´zemer me ke vra 2x

A smendove pak per mu
qe te kam dasht shume
Kush te ndau ty prej meje Daphnis mej dhan Fund 2x

Kjo Dashni mbaroj per jet
Veq Kujtime Naka mbet
Mos me kerko as ni her
Zemres Time ike dhan Zeher.

I Hargrove sa jet tonna qka kem perjetu
E Harrove dhe Takimin ne ku jem Taku 2x

I Mbylle gjitha rruget N´Kater an si mur
mke lendu mke vra ne zemer smund te harroj kurr 2x


Besnik Gjakova - Mos Me Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Kerko".
3. Video është e këngës "Mos Me Kerko", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:


Komente 0