Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik Gjakova - Kem Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kem Dashni".
3. Video është e këngës "Kem Dashni", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Gjakova - Kem Dashni  (Feat. Vjollca Hamiti)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Jeton Rahmani

Komente

Asnjë Koment

16/03/2019

2019-03-16T19:00:05+00:00Eh Fate Fat, Sa mke Bo Rahat
Nuk Kam Fjal Met Pershkru
Si Dhurat Erdhe Per Mu

Jemi Nje Un Dhe Ti
Zemra Mrre Veq Per Ty
E Ti Je Loqka Jem
Je Motivi Jetes Tem

Kem Dashni Pa Probleme
Esht Reale Jo E Bleme
Skem inat As Xhelozi
Rrall E Rral Ka Ksi Dashni

Jemi Shembull Per Dashni
Nuk Esht RRen Por Esht Sahi,
Se Kur Zemra Dashuron,
Dallaveret Si Pranon

Jemi Nje Un Dhe Ti
Zemra Mrre Veq Per Ty
E Ti Je Loqka Jem
Je Motivi Jetes Tem

Kem Dashni Pa Probleme
Esht Reale Jo E Bleme
Skem inat As Xhelozi
Rrall E Rral Ka Ksi Dashn

Muzika: Jeton Rahmani
Teksti: Jeton Rahmani

Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë