Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik Gjakova - S'ke Ku Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ke Ku Shkon".
3. Video është e këngës "S'ke Ku Shkon", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Gjakova - S'ke Ku Shkon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dasma"

Komente

Asnjë Koment

25/07/2019

2019-07-25T17:14:40+00:00Po Thojn Se Dashnija Tknaq
Se Per Zemer Asht ilaq
Jo Jo Kurr Se Kam Besu
Kur Tpash Ty Jam Vertetu..

2x
JoJo Ske Ku Shkon
Tash Me Ty Loja Fillon
Qka Mi Ba Zemres Sedi
Shpejt Ne Ty Ka Ra Ndashni

Oj Ti Qik Me Kajde Kajde
E imja Dote Jesh Pa qare
Zdu Me Fjal Mem Kalu Dita
Pa Durim Ket Shanc e Prita

2x
JoJo Ske Ku Shkon
Tash Me Ty Loja Fillon
Qka Mi Ba Zemres Sedi
Shpejt Ne Ty Ka Ra Ndashni


Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë