Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Gjakova - Në Gurbet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tash Ja Nisi Atmosfera,
E Kallen Qikat e Kullerat,
Ne Gurbet oh Shokt E mi
Knnohet Kanga Per Rini

Eh Hajde Hajde Kalle Kalle
Qitja Flaken Veq Per Hater
Pare Pare Kena Kena
Kerre Treja Krejt Biznismena

Qika Djem Samir Po E Ndezin
Pa Durim Vikendin Po E Presin
E Na Gurbetqart Kshtu e Hekim Mallin
Gjdoher Na E Kallim

Eh Hajde Hajde Kalle Kalle
Qitja Flaken Veq Per Hater
Pare Pare Kena Kena
Kerre Treja Krejt Biznismena


Besnik Gjakova - Në Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Gurbet".
3. Video është e këngës "Në Gurbet", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:


Komente 0