Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik Gjakova - Qika Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika Jonë".
3. Video është e këngës "Qika Jonë", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Gjakova - Qika Jonë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Dasma"

Komente

Asnjë Koment

25/07/2019

2019-07-25T19:07:57+00:00Po Thot Nana Nuses,
Sot Nuk Du Me Kajt,
Darmes Kam Me Ba,
Qysh Kam Bo Per Djal...

Qysh Ekam Mar Nusen,
Dasmen e Shyhretin
Ashtu dhe Per Qiken,
Mos Tja Prishim Qefin...

Qika Jon E Bukur,
Nuse Ka Meja Ardh
Per Lotin E Saj E Kallim Dynjan.
Deri Sot E Jona, Sot Po Vjen Te Ju,
Amaneti Zotit Qika E Deres Huj

Plot Lira Alltann,
Fustanin E Bardh
Motrat Po E Knnojn
Lum Te Kush Ka Ardh

Kurr Sna Ka Prish Qefin
Ekem Pas Hastret
Shyhretin e Shpis,
Ju Kem Dhan Me Qef...

Qika Jon E Bukur,
Nuse Ka Meja Ardh
Per Lotin E Saj E Kallim Dynjan.
Deri Sot E Jona, Sot Po Vjen Te Ju,
Amaneti Zotit Qika E Deres Huj


Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë