Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besnik Gjakova - Follow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Follow".
3. Video është e këngës "Follow", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besnik Gjakova - Follow  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/12/2019

2019-12-09T16:19:08+00:001x
Ngjyra e Flokve tu pom Habit
Nga njeher edhe pom Qudit
je Sikur Ajo que thojshin...

2x
Shkojshin e Thojshin Lulia Nuk Ban
Prej Si Erdh te na qeli Jorgovan

2x
Follow me Follow You
Lady Lady I Love You
Jam Kat Du, Jam Kat Du
Aje Ti Single Per Mu

1x
Pa Hajgare Seriozisht
Po E Kall Ti Sinqerisht
E Qellume je Plotsisht
Ma e Mira Ska Si Ti...

2x
Je Ma E mira, Je Ma e Mira Na Tranove Krejt
Je Ma E mira, Je Ma e Mira me nnejt Shtremt e me fol Drejt

2x
Follow me Follow You
Lady Lady I Love You
Jam Kat Du, Jam Kat Du
Aje Ti Single Per Mu


Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë