Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Latifi

Besnik Latifi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Shtator 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Besnik Latifi është këngëtar. Jeton ne Mitrovice. Ka Prirje Per Muzike & Hacking

Njihet edhe Me Nofken DanGeR.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0