Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Peqani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Besnik Peqani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Femijeria e tij ka qene e shoqeruar nga suksese dhe eshte shperlyer me cmime ne konkurse te kenges per femije. Merr pjese ne Top Fest 9 per te treguar vlerat e tij dhe per te qene me prane auditorit shqiptar. Në Dhjetor 2008, Besnik Peqani merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Niki". Në vitin 2009, Besnik Peqani merr pjesë në Ylberi 2009 me këngën "Aheng Në Oborrin Tim". Më datë 3 Maj 2012, Besnik Peqani publikon videoklipin "Shikimi I Sa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shiga

Arber Maliqi

Papush Sadiku

Verim Zendeli

Denny

Besmir Metani

Xhustino Hasani

Egzon Krasniqi

Ernis Çili

Aurel Thellimi

Tags: Besnik Peqani, Niki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet