Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Shateli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Besnik Shateli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2002, Besnik Shateli publikon albumin "Nje Dite Maji". Në vitin 2007, Besnik Shateli publikon albumin "Hitet". Më datë 7 Maj 2011, Besnik Shateli publikon videoklipin "Dashni E Vjeter". Më datë 9 Tetor 2011, Besnik Shateli & Adelina Dodaj publikojnë videoklipin "Venali Jam Me Tapi". Më datë 19 Shkurt 2016, Besnik Shateli publikon videoklipin "Qefi Ta Ka". Më datë 26 Prill 2017, Besnik Shateli & Zaim Hasrama publikojnë vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentHitet (2007)

★★★★

Nje Dite Maji (2002)

★★☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Altin Shira

Xhevair Akulli

Enis Potoku

Shkelzen Shpenadija

Enigma

Gjovani Gjonaj

Bekim Kastrati

Markelian Kapidani

Fahrush Azemi

Arjan Korkaj

Tags: Besnik Shateli


Komente mbi këtë artist