Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Besnik Shateli - Pse Me Provokon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hitet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Me Provokon" kënduar nga Besnik Shateli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Duli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

-Moss Mee Thujj Mee Zeemer
-Moss Mee Thirr Nee Emeer
-Plagt Eee Vjetraa Moss Iii Ngjall
-See Perr Hajrr S`kann Mee Naa Dal [2 Herr]

-Moss Mee Provokoo Zeemerr
-Plagett Moss Mii Zgjoo Zeemer
-Nesee Prapp Mee Tii Fillloj Mirr Edii Qee Dot Gabojj.[2 Her]

-Mee T`pa Po Frigohem
-Se Prap Dashurohemm
-Prandaj T`lutem Mos Me Prek Perseri Zdu Me Uu Djeg[2 Her]


-Moss Mee Provokoo Zeemerr
-Plaget Mos Mi Zgjoo Zeemerr
-Nesee Prap Me Tii Fiillojj Mirr Edii Qee Dott Gabojj.[4Herr]Më Shumë Këngë Nga Besnik Shateli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet