A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Besnik Shateli - Me Pelqen


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hitet"It's a long time that we try finding the lyrics to "Me Pelqen" sung by Besnik Shateli.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

D.M.K. - Me Pelqen

D.M.K.
..................................................
U rikthye negativi me tjeter hit man
Jo nuk mundem te pushoj dot jo as nje dit man
Te krijoj te filloj qe ty plaget ti ngacmoj
Kujtesen tende qe ka ra ne gjum ta zgjoj
Gjith skena e muzikes eshte mbushur me bakallaro
Fama sod ne shqipri blehet me dollaro
Shikon degjeon vetem katunaro
Te veshur me firmato te hipur mbi karo
Une e kam nje histori qe ti duhesh ta degjosh
Sa kalliri qe e mban koken lart eshte bosh
Ai eshte amator jo ai nuk osht boss
Se bossat e verrtet jon THE BLOODY ALBOZ
Me pelqen stili jot me pelqen qe je e zgjuar
Amd i'am smack dat ass deri sa ti kemi kto duar
Ti je e rrall si ty nuk gjen
E gjithqka qe ka te bej me ty mua me pelqen ..................................................

Ref:
..................................................
Yeeaaahhhhhhh
Kjo osht nata jon hot hot shum nxet si gjithmon
Menyren ton si gjithmon te gjith e lakmojn
Kemi njeri tjetrin neve asgje nuk na mungon
Yeeaaahhhhhhh
Zemer super femen beby girl nuk ka si ty
Le te flasin bota mbrapa krahve por sna arrijn dot ne te 2
..................................................

X-TRA
..................................................
Attention evbrybody D.M.K. Records prezents X-TRA
..................................................

X-TRA
..................................................
My name is X-TRA kete loj e kam ne kttetra
Jam me lart se ty me mijera kilometra
Vije e krijuar nga te tjer dimensione
Mua nuk me gjen dot me plera emisiona
Une gjenden aty ku mund te gjendet D.M.K.
Se ketu eshte realiteti une veten ktu gjej
Ku eshte e verrteta ktu eshte melodia
Ku nga zemra ime dalin vet fjalet e mija
Ky eshte Hip-Hop nuk eshte tallava
Ne nuk bejm keng qe te kercejn pleq dhe gra
Nuk bejm vidoe nudo per pak fam
Nuk jemi te pacip si kta qe po lojn nam
Por jemi talenta qe na pelqen muzika
Jemi te pa arritshem e te mbreht si thika
Jemi te vecant aspak tolerant
Per idiot koke trash dhe njerez injorant
..................................................

Ref:
..................................................
Yeeaaahhhhhhh
Kjo osht nata jon hot hot shum nxet si gjithmon
Menyren ton si gjithmon te gjith e lakmojn
Kemi njeri tjetrin neve asgje nuk na mungon
Yeeaaahhhhhhh
Zemer super femen beby girl nuk ka si ty
Le te flasin bota mbrapa krahve por sna arrijn dot ne te 2
..................................................

Viki (violeta Lulgjuraj) - Me Pelqen

ti vjen aty ku jam un
cdo nat se ti po digjesh
me mpa shikimet nuk mi ndan
gjen shkak qe te hysh
ne kontakt ti je djal plot sharm
e di si ti skaa..

ref:un e pranoj qe me pelqen
shikimi yt po me rremben
prania jote me tundon
mbremja pa ty nuk shkon
un e pranoj qe me pelqen
shikimi yt po me rremben
prania jote me tundon
mbremja pa ty nuk shkon ...

se di se me terheq ti
e di por nuk e vren ti
aspak me sy te ndjek
cdo qast mendoj
qe ta kuptosh dhe ti tani
se dua tthem nsy se qka
ndej per tyyyy....

ref:un e pranoj qe me pelqen
shikimi yt po me rremben
prania jote me tundon
mbremja pa ty nuk shkon
un e pranoj qe me pelqen
shikimi yt po me rremben
prania jote me tundon
mbremja pa ty nuk shkon ...

Gena - Me Pelqen

Me pelqen te pi cigare
Me pelqen te pi alkool
Me pelqen kur un kendoj me shoqerine te kaloj
Me pelqen te harbohem naten te kalohem dhe mos pyes per njeri,bukur tia kaloj.
Me pelqejne vajzat e bukura
Me pelqejne te kem para
Me pelqen dhe nje dashur qe tmos ket mama baba
Me pelqen dhe nje ferrarri me pelqen dhe nje motor,gazin der ne fund me ty une do te shkoj.
Kjo eshte jeta ime qe une fantazoj,Kjo eshte jeta ime qe sdo ta jetoj.
Kjo eshte endrra ime me ty te jetoj
Kjo eshte jeta ime bukur tja kaloj.
Me pelqen te vishem bukur me pelqen te udhetoj
Me pelqen dhe aventura bukur tja kaloj
Me pelqen parfum harmani
Me pelqen tja fut dhe kot
Te eci neper rruge mos pyes per semafor
Me pelqen nje shpi e bukur dhe pishine te kete ajo
Me pelqen te rri dhe vete me ty te fantazoj
Me pelqen te hyj ne breg me pelqen te eksitoj
MOs pyes per njeri bukur tja kaloj.
Kjo eshte jeta ime...
Me pelqen me pelqen me pelqen te tymos.
Me pelqen me pelqen dhe naten ta jetoj
Me pelqen me pelqen me ty une ta kaloj
MOs pyes per njeri ne fund te te coj.
Me pelqen me pelqen shume te eksitoj.
Ate qe une e dua jeten ta shijoj
Me pelqen me pelqen me ty te udhetoj
Ne plazhe ne kete nate me ty une tja kaloj
Me pelqen me pelqen me pelqen te tymos
Me pelqen me pelqen dhe naten ta jetoj
Me pelqen me pelqen me ty une tja kaloj
Me pelqen me pelqen mos pyes me njeri me pelqen me pelqen me ty ne fund une te te coj...
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019