Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Besniku - Mihane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mihane".
3. Video është e këngës "Mihane", por nuk këndohet nga Besniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besniku - Mihane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/01/2008

2008-01-17T02:52:11+00:00se pa ty moj tash jom mbet zemra ime vetem tyyyy tpret ti u bene moj trathtare ti prej meje ti u ndave se pa ty moj tash jam mbet zemra ime vetem ty te pret ti u bere moj trathtare ti prej meje ti tahs u ndave mos me le ne buz te detit mos me le se dallga mua qe me merr shpirtin tim moj po ma ndjen mos me le ne buz te detti mos me le trathtare moj timos me le zemren time po ma merr je ty tkom pas zemer ty tkom pas shpirt ti per mu je kan han yll edhe drit kurr nuk e dita qe ti ke mem trathtu kurr nuk e dita qe ti ke mem lan mu e nese nuk mdon shko edhe mos u kthe po prap se pram po te them ti mos me le se te du dhe tkam dasht dhe gjithmon do te dua e pramenoj diten kur te thash te dua prandaj spe u bane e pa bes a ja pse per mu am nuk ka shpres ja nuk dua trrnoj por dua te vdes momentin qysh tash rrnoj per mu ej ti zemer tkom dasht edhe ti vet e din zemer ka po shkon e ka po hin hajde e kthehu prap se shum pot du gjithmon je kan e jemja edhe gjithmon ki em emt me mu mos me le ne buz te dekes mos me le se dallga mua qe me merr shpirtin tim moj po am ndjen mos me le ne buz te dekes mos e le trathtare moj ti mos me le zemren time po me merr mos me le ne buz te detit mos em le se dallga mua qe me emrr shpirtin tim po am ndje trathtare ti moj mos me le


Ky tekst u dërgua nga  Rebelka
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet