Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bess (Familia Ideale)

Nuk ka akoma asnjë votë

Bess (Familia Ideale) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Familia Ideale

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Skizz

B-Master

2A.C

Geri Tersi

Diks

Blackjack

Lil Erdi

Izo

Messy OTR

Betim

Tags: Bess, Familia Ideale


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet