Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bessi - Me Dosta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dosta".
3. Video është e këngës "Me Dosta", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Me Dosta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/04/2016

2016-04-26T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Dosta" kënduar nga Bessi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dope - Me Dosta

jom doktor per hip hop , mun mem thirr Dre
femnat nuk i du a mu mdojn ka 3
ka tri me nja , 4 me ni za
plus un vet i pari , raki jem i dyti
femna jote shtrit , me dickin tem ta myti
ta shtri per toke , si flowin me ket rrokje
ta silli ta pshtilli , dej ta boj per cofje
cofje manuale , ja automatike
hip hopin e kom un si 1 lloj praktike
une nuk mys bita bitch une ti dhunoj
beatit ma te mir dhimjbe i shkaktoj
ta boj me bertit me qit zana permas
qata rima jem osht e lidht me bass
bassi jem o za , e zani instrument
instrumenti jem osht truni me talent
kejt talenti jem osht diqka e pa pame
kur skeni qa knoni hajde dopen shane
vi pi ferizaji , jo prej shangai
nuk jom kinez , po ruju se pot aji
djatht edhe tmajt , me 1 fjal tboj me kajt
kush e din ka kom gajt , qaty une i kom dajt
ju kom ga , nuk kom nga ,
green me buk une ha
qata mvin qeto fjalt , flowi jem i omel mjalt
ti kerkoe more djal , apot doket pjesa par

X2
Mun mem pa me dosta nrrug midis nates
Nese knej na sillesh thika vje rreth qafes

Nese ti je hard at'here une kokna BIGI
Une jom virus , po jom edhe shum Sticky
kom pluma per armiq si rima per hip hopin
ti je magjistar , po une e kom shkopin
shkopin magjik , per qata jom shum sick
i gjuj rimat ren sikur kallash nikoll
rimat si kom pluma po jon tshishme coca col
kejt fresh prej truni , ju ato i runi
pergjat karieres mi perdor ka funi
me e kallxu veten qe hala nuk je hargjit
fjalt e mia sosen , kur segziston as 1 beat
kur ka me ndodh kjo
nashta kurr , nashta shpejt ,
edhe nese po , une prap mes i njejt
pse mes i njejt , se jom reperi ma i shejt
ti po don beef at'here kto e dojna kejt
qka kom pas e kom dhan , qka kom desht i kom than
repi jem o shum sick'o , lirisht qujma jeten psycho
mahalla jem ska drita po na i dhojm shkelqim
qyteti met pa rrym po un i dho ndriqim
hajde ktu te na nese je per furnizim

Kasppy - Me Dosta

Strikker

Me dosta tu nejt , ton diten tu u sill
te fort sa dush , që killat me ti qit.
Hala i ri en rep , hala en klas shtat
jom ai mangupi , 1 vet - shtyna me gjasht.
Thuni po livdohet , une nuk jom tu fry .
Kom dosta te qart , qe ju rrzojn me sy'
ka shkoj rrutolloj , mangupa hulumtoj
ska met kerkush ,loja mbaroj.
Ska shanca me nejt , un 1 dit rahat,
qdo dit en kllapa njerzit tum ngre zhag.
Po na apet jem zotni , s`menojm keq me bo .
1 her veq kong , ma von n spote ki mem pa.
Ka te shkoj emnin ,tem tu e thirr kasper
kush nuk osht me mu , dije s`ka sherr.
Jom asi haver reper i kllases par ,
kurgjo spo me njohin tash , hala qa ka me bo fam .Kpp(Ch)

ref: Keit veni osht ka sillet , femnat per mu dridhen
me keit dostat tu e thy , haverat e mi N zemer m kIni hi
se moti u kan plan , ti mshele gojen hajvan
mos em pengo ka rapovatii se shum keq e han


Kpp.(Ch)

.... U kon plan hajvan , qysh en vitin 2000-e tet
keit dobt u duft , me dal njo i vertet '
ku jeni zonin s`pja u ni , si kur me jau pre me sharr
duhet diqka me ju bo , masa me ndermarr.
Me dosta tu ec , keit en gjepa me thika
po mu doket prishtina , tamon si amerika ,
ti ski logjik nuk e , din qa osht taktika
u kon dosht me dit , per ty so muzika'
ski zoo ski karier , ti su duft me hi
kur pe ngojn kaspperin , ju po dokni si fmi'
sdi qka u bo hala , 1 vjet su bo qe hina
keit po me njohin rajoni fush kosova e prishtina ,
eh tashti gjuni kungja , se sju ka met sen
ka me shku dekada , shekuj kan mem majt men ,
Mos um prek gjigj , babes ti munesh mu djeg
kurgjo sen s`ju kom bo , hala pej meje kini me hek "
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet