Audio

Bessi - Loccos  (Feat. JR)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/02/2010

2010-02-19T23:26:26

Featuring

JR

Këngë e albumit:

"Red Army"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loccos" kënduar nga Bessi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bessi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...