Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bessi - Vazhdoj Luftoj  (Feat. Dulla)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/06/2013

2013-06-24T12:47:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vazhdoj Luftoj" kënduar nga Bessi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bessi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet