Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Si Shigjete

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Shigjete".
3. Video është e këngës "Si Shigjete", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Si Shigjete  (Feat. Vis Shkodra & Lito)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Funeber"

Komente

Asnjë Koment

09/06/2011

2011-06-09T12:41:03+00:00Scarface Up in dis...ACT GANG lito ma boy double fucking SS Vi Vi Vi VIS SHKODRA....
Ref*2
Vijme si shigjet rrugen thyjme mes per mes na/
Rrim te vertete deri diten qe do vdesim ktu/
Po vdekja shume vono/perballe nesh deshton/
Se ska force sipermarse qe na rrezon/

S*1
Te rrepi muhabeti/gjithkush ka vlerat e veta/
Dikush bon rrep neper rruge dikush bon neper cepa/
E di qe te dhimet jeta kur po shpallet e verteta/
Emri jot neper shoqni emri jone neper gazeta/
Jam djale beqar me gjak shqiptare/ biles shkodran shume zemer gjone/
Hajde moj nuse afrohu pak mos mle nmarak e di qe mdon/
Merr sa te dush kam per te ton sikur flak zemra po mvlon/
Sillna tone naten deri ne mengjes after that i'm gone/
Jena te ri per bukuri per njoni-tjetrin ska dashni/
Ktu po rri po pi nje gote raki me shoket e mi/
Hala ACT jane njeri me ciltersi/
Vllazni ca ke ni/ Jam njeri me aftesi/
Ca me bo kur une vi/Ca me bo kur une di/
Ca me bo kur une ja u bi/Stop gassing you aint like me/
You just wanna be come throw me that's me/
I wanna say hello to my little g WHO WHO//

Ref*2
Vijme si shigjet rrugen thyjme mes per mes na/
Rrim te vertete deri diten qe do vdesim ktu/
Po vdekja shume vono/perballe nesh deshton/
Se ska force sipermarse qe na rrezon/

S*2
Qat'her kur njerzit menojne qe une po flej/
hyj ma keq ftyre nftyre krejt i vrej/
ksi soj tipash gangsterrash qe shiten shume nalt/
vjene stina deshtimi qesin pankartat likuidim total/
ndron malli veres kena plot mjaftushem per te tone/
nigjohet bassi permes bagazhit tca thumbon/
inat sa dush shkon dashni e madhe vjen/
ne 1 milon vec 1 eshte qe sna pelqen/
hic spo merzitna vec programojm ka po shkojme/
si neper filma everywhere kado shkojme mbizoterojme/
lito boy/living like in majemi bech/
much love for my shqipes/around the streets/
zo perqafe pije plot/gota plot/ najer/
si perdit edhe sot/derdhim festojme/me shampanje/
sirenat nfond si train dritheron gjakun nven/
perfshin gjitha ata qe ket lloj muzike ndjejne/

Ref*2
Vijme si shigjet rrugen thyjme mes per mes na/
Rrim te vertete deri diten qe do vdesim ktu/
Po vdekja shume vono/perballe nesh deshton/
Se ska force sipermarse qe na rrezon/

S*3
I coj perdite thirrje djallit te me mari afer vetes/
se imazhi qe kom kriju nuk i perket kesaj jete/
plot njerz me vete/kur dal/nrreth kom/
prototipat ma te keqi qe ndodhen ne zone\
dalim ka tna cohet/pija nuk kontrollohet/
persmari bari edhe pse zona patrrullohet/
na tmesit gisht e kena/per cdo makine me xhama tzi/
sigurisht me targa thuja se kacele rrine permbi/
fack you bad bittchez i will say for life/
nvend te shqiptareve qe jane mrena e presin me dal/
lane familje per familje tu bo pare/
u myllen mrena qelive nga nje bir kurve hileqar/
bessi udheton ne ket qimnone fix/
ai qe kupton e kupton se nuk eshte i flliq/
duron shume bile ma shume sec cduhet/
vec kur jep alarmin cikat e nones le truhen/

Ref*2
Vijme si shigjet rrugen thyjme mes per mes na/
Rrim te vertete deri diten qe do vdesim ktu/
Po vdekja shume vono/perballe nesh deshton/
Se ska force sipermarse qe na rrezon/


Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet