Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Let's Get It On

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let's Get It On".
3. Video është e këngës "Let's Get It On", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Let's Get It On  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Funeber"

Komente

Asnjë Koment

07/11/2011

2011-11-07T18:52:56+00:00Ref(2)(BESSI)
Let's Get It On Boys come one and ride with me/
Let's Get It On Bitches come one and fuck with me/
Let's Get Drank Homies/Let's Get Drank Homies/
Let's Get Drank till the night goes down/

Vers 1 (BESSI)
(Get lowwww) bjerm birre tju lagi/
Dalim nrruge tasht te djegim asfaltin/
Scarface eshte gati ncdo sekond sahati/
Pa pushim deri kur ta kete shkrujt fati/
Humim neper terr xhupat e zi Stmerr/veshun/
Benzina full nkerr/nbrez majme hekrin e/ngrehun/
Armiqt le trrine /fshehun/ me has nta /i thekum/
Drejtperdrejt fjalve vijme tlej /vdekun/
Koken larte jena tipa qe tbojme me u mburr/
Ska pidha ne kete mes nskuptofsh ik qihu shurr/
Vec propagande te pisthashash kontrabanda/
Armatim deri ne fyt pare plot me çanta /
Plot gjona te arta/plot tekste te tharta/
Plot cepe vene tonat qe zotron nata/
Njerz me shenj jane stratek ne ket mission/
Kjo bote eshte e jona pushtimit kerkush si shpeton/

Ref(2)(BESSI)
Let's Get It On Boys come one and ride with me/
Let's Get It On Bitches come one and fuck with me/
Let's Get Drank Homies/Let's Get Drank Homies/
Let's Get Drank till the night goes down/

Vers 2 (BESSI)
Deri sa tmeteni pa fryme/bashke/ zonin qisni/
Qelli eshte limiti drejt qellit brohorisni/
Nuk ka kufi qe smunena me thy
Maj besimin nvedi e une bashke jam me ty/
Krejt move ja bady zjarr le tmarri/
Djersen pertoke le tshkyhet adiddasi/
Thell prej basi nis cdo skandal/normal
Superfuqia me e madhe ne ballkan/
Shqipni a je gati me marr start/
Hudhi plenat ne kosh cuo hajd me yjet lart/
Jena tparte kush smunet me na rrzu/
Froni eshte i joni pa ata qe sjane me mu/
Svi per party monotoni diletantesh/
Eufori maximale bi turmat perflaken/
Nmenyren ma denj(EJJ) shperthejn/EJJ
Nshpi ata qe dun te flejne se ven ketu sgjejne/

Ref(4)(BESSI)
Let's Get It On Boys come one and ride with me/
Let's Get It On Bitches come one and fuck with me/
Let's Get Drank Homies/Let's Get Drank Homies/
Let's Get Drank till the night goes down/


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet