Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Te Thejme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Thejme".
3. Video është e këngës "Te Thejme", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Te Thejme  (Feat. JR & Enio)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Funeber"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

JR

07/11/2011

2011-11-07T19:55:24+00:00iNTRO
BESSI
BESOM KUR TE THEM NA TE TERRHEQIM ZHAG SHOKU
SCARFACE UP IN DISS
2011 LE TPLASI INATI

Vers 1 (BESSI)
Kalojne koherat pozicionet gjithmone ne rritje/
Ky askushi para 1 viti per tjere sot po sjell shitje/
u bona idhull per shume/noshta per shume tjere problem/
Gezohena per tparte Idhnohem per tjert se di qe ju dhep/
Ama vec nga besimi qe kisha nvete jam rrit/
Ama vec nga besimi qe po mjapin shoket perdit/
Nxisim njoni tjetrin gjithmone nkrah dhe pa drejt/
Ka faj ska faj kush ka faj le tqihet krejt kerkon svej/
Perpara scarface/ nuk kane ftyre njerzit/i kuptoj
Pse hezitojne me prek ket emer se trauma shkaktoj/
Kam pas nje plan para se my i hy kti muhabeti/
Me vone ndukje rrepin ma tmire real te kti shteti/
Le tmahen le thapen kujt ti hajt kari le tkapet/
Smerem me llafet qe dalin permbahet scarface nuk nalet/
Perballet me cilindo qe bjen fjalet e tija Live/
S'merrem me tipa qe flasin virtualisht sjam online/TUNG

Ref 4(BESSI)
Perpara nesh kerrkush nuk nalet se na ti thejme brinjt/
Sillen anemane shqipnise vec ktu qe svine/
Se e dine ata qe ne tlejme shenj(i'm not afraid of them)

Vers 2 (JR)
Hyn ky tipi holl ne sken sot pa problem/
Kur j.r e ke mikrofon ti rri degjon ne ven dhe/
Po deshe luj ti po deshe gjuj/
Ti hajt per ca dush se un hic spo e rruj/
Sboj muzik per publik boj art simpatik/
Kur cdo fjal gjen llogjik e shoqerume me mimik/
Dredh nez edhe fik e njef ket tip karizmatik/
Influecushme shum praktik me i nda idet sikur me thik/
Nket tok nuk ka mo ven per frik dhe me dash nuk ke nga ik/
Vec perballoje ket muzik se un nga ty nuk pranoj kritik/
Ti sot thu mik neser armik masneser v'veten gje panik/
Se u bo ca u bo i shkrujt ky tjet i mir apo i lig/

Ref 4(BESSI)
Perpara nesh kerrkush nuk nalet se na ti thejme brinjt/
Sillen anemane shqipnise vec ktu qe svine/
Se e dine ata qe ne tlejme shenj(i'm not afraid of them)

Vers 3 (ENNO)
Jam gjat gjith kohes tu thith ngajher duhet me qit/
Menona mir kur kom flow e kom bit/
Srri mo tu prit merzis po i jap drit/
Damn se kto shurrat kan infektu dhe fmit/
Injorancen tu e rrit tu i mush plot me rrena/
Dhe vet i besoj i thojn mizave dema/
Krejt kta legena/Me ftyren krejt balt/
Sbojn as per skrap i shkel me i hap/ (se)
Krejt i nal vetem un mos nalem/
Krejt i nal tregoj gishtin tregoj halen/
Se aty e keni venin per sa koh kontrollojm terrenin/
Nuk e kena piken e problemin kena gjet zgjidhjen e sistemit/
Vjen terror ndac e pelqeni zara njoni tjetrin perzeni/
Sesi ju perdit po vini i ke si fishat tavolin/
Plot me mendim me rim me bim tvijm/
Si shigjet shoku ruju se na t'thejm brijn't/

Outro
Yea scarface 2011 ride with us (sure i'm not afraid of them)


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet