Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Sex, Drogs & Alcohol

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sex, Drogs & Alcohol".
3. Video është e këngës "Sex, Drogs & Alcohol", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Sex, Drogs & Alcohol  (Feat. Mc-g & Lito)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Funeber"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mc-G

07/11/2011

2011-11-07T19:16:02+00:00TEKSSTI
VERS 1(BESSI)
Shpesh here jam ne dhomen time dhe shoh se/
Kam nje atmosfere fantastike qe askush se njeh/
Tavolina plot me pije une nderkohe jam hi/
Situata merr shije kur naten me dike ndaj/
Kam dike qe ti e njeh dike qe ne rruge e sheh/
Dike qe per te sfle dike qe prishesh me te/
Sot ajo po dridhet per mu fix ashtu sic du/
Hiq kapelen hiqi rrobat ne menyren ma te smute/Se/
Mi ke fiksu syte nga trupi jam i gjithi spat/
Emocionalisht po me mbyt doren kur ma zgjat/
Me ofron te te prek flaken qe ke ndez te ndjej/
Te prek dicka te fshehte qe eshte per mu jo per gej/eeejjj/
I hedh durte mrapa sytjenat ti hedh tej/
Zbrez ma poshte ti prek tangat dicka te omel te gjej/
Alkol siper trupit (mami)
Vazhdoj permas alkolit se alkolin se coj dom/

REF x2
Do te rrime deri ne mengjes/Zgjut bashke sonte ne/
Do te coj larte/Endrat me dor te preksh/
Je e imja prit gjithshka te ndodh/
Cuz we god sex drogs and alcohol/

Vers 2(MC-G)
T'jap 1 ngritje morali kur na ndodhena pran/
Une jam qaj djali qe shoqet ty ta shan/
Shoqen ty t'than se NUK bo per ty ai/
Hapen sysh prishen ftyrkur shohin prap me mc-g/
French kis plot pasion krejt boten e sfidojna/
Dalim shopping bojm harxhojm miliona/
Ndjekim moden ti me ngusht un me t'gjona/
Te afroj afer veti smile per showbiz/POZOJNA
Djali keq me vajzen e mir dalin xhiro/
Sillen rrugve pa pushim clubve dhe duke pire /
Fillon kartilizatori pun vehen krejt hormonet/
Sma mo veni luj prej veni t'kap prej beli mesi t'cohet (n'shpi)
Gjith rremuj direkt fillon nxeti/
Strip for me shoorty qit trupin qe ke ti/
Du me i hy nga posht lart para se tboj gol/
BEssi CUZ WE GOD ya S D & A....

VERS 3(LITO)
Kenaqesi vertet kur perputhen dy shpirtra/
Njona rrin drejt tjetra varet neper lidhsa/
Shtohet emocioni nga ty kur fillohet puna/
Mos ki frik sjam nga ai cuni qe mrritet huna/
Kam relaxin tim ti edin ket gjo/
Mos bo t'veshtiren se nuk tshko hajde hiqi ato/
Rrobat shtriu ne krevat ta bojm at gjo/
Thjesht ledhatim si ti si un do te kemi ne cdo koh/
Se menyrat i dim permenc propozimet nuk i njoh/
Skam ca t'them per to kur trupi jot shijen po mtregoh/
Osht normale si emri litos ske per me gjet moh/
Momente t'pa harrushme lady ti me mu i bo/
Hajt marojme punen shpejt se te erdhi ora per shpi/
Smunesh me nejt ma me mu se shkrun romanin dashuri/
Ndryshe nga ti une mendoj te mbetemi
vec shok e shoqe lady/SHOK E SHOQE LADY/

REF x4
Do te rrime deri ne mengjes/Zgjut bashke sonte ne/
Do te coj larte/Endrat me dor te preksh/
Je e imja prit gjithshka te ndodh/
Cuz we god sex drogs and alcohol


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet