Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Me Shum Risk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shum Risk".
3. Video është e këngës "Me Shum Risk", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Me Shum Risk  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Funeber"

Komente

Asnjë Koment

07/11/2011

2011-11-07T18:53:12+00:00SCARFACE SCARFACE SCARFACE....

Ref 2
Masi ti boj te tona senet kthehem bitin per me plas une/
Back vocals
Permes turmes marshojne tgjithe ushtart ne turme/
Back vocals

Vers 1 (BESSI)
Me shume risk puna pisk nbrez grykene alltis/
E mushi click clack pllumat gati per mu nis/
Se besom se kane te gjat lakun ne fyt kam me ja sill/
Deshiren e kam te zjarrte friken npalc me ja lidh/
Po rri npaqe teme Jo se prej prej tyne frigohem/
Kur e di qe kurvat ket pune kane ma mire masturbohem/
Se e dine ata kur nisem per sulm/ UNE tve ngjum/
Cai bone vetes cun/Kur mke fobi pse karin lun/
Mos harro se kam nafak me rujt/ besi nuk ka kohe me tgjujt/
Tipat duhen me pas bole me i thone besit me u rujt/
Fmi te kqi/shkoni ne shpi/ kur skeni mundesi/
Mos merni iniciativa qe nkent bote skeni me i arrij/
Ju a fiki llampat ju coj ne errsine/ poshte nentoke/
Tlargoj prej durve tnones ajo fillon tu derdh lot/
Kurrgjo mos tmes merak ca ke kerku une do ta jap/
Pasojat qe kam me tlone premtoj dhe njeten tjeter Kane me tzgjat/

Ref 2
Masi ti boj te tona senet kthehem bitin per me plas une/
Back vocals
Permes turmes marshojne tgjithe ushtart ne turme/
Back vocals

Kur dun me thone dicka ta thone direk se nuk me plas/
Nese them kush eshte per gare nuk po te shtyj me u perplas/
Te tone po morin flak a thu se nonen ju a preka/
Harrojne se nuk eshte fai im nese nivelet nuk jane te njejta/
Se kam goxha klas goxha emer qe po shkelqen/
Stilin ma tvecant ne shqiperi qe nven tlen/
E verteta eshte e sakt dhe keshtu vazhdon te jete/
Une knoj per njerz tvecant qe meten real perjete/
Nisem si shigjete sjell kjametin e vertet/
Tshkaterrojen menimet ne koke kur shikon parrullen ne gazete/
Ve ve vec na skopjojme ve ve vec na rrep bojme/
qendrrojme produkti ma me vlere ne ket vend ku po jetojme/
Kto miskonja qe pickojne ne direksion po gabojne/
Permes komve kapni rakun se e di qe adhurojne/
Hajde pra mo mos prisni lart me lart rrugen ngjisni/
Hajde tju dhim ftyrat para seee(Call the cops)/

Ref 4
Masi ti boj te tona senet kthehem bitin per me plas une/
Back vocals
Permes turmes marshojne tgjithe ushtart ne turme/
Back vocals


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet