Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Du Tju Shoh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Tju Shoh".
3. Video është e këngës "Du Tju Shoh", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Du Tju Shoh  (Feat. Gucci)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Funeber"

Komente

Asnjë Koment

07/11/2011

2011-11-07T17:25:58+00:00REF*4
Du tju shoh sot krejt durt nalt/
Ulerimat le te cajne cdo sall/
Ndize venin deri ne mesnat/
Rrehi shuplakat per ne/

Vers 1 (BESSI)
Dridhe sille paf pass/
Kape thithe sa te bjer kres/
Zjarrin permes errsines nez/
Se scarface po tbine fest/
Malsi e madhe na ngjo/
Shqipni e mesme na prek/
Jugu le tbohet gati/
Krejt barin ca ka me djeg/
Se dashni te madhe zemra ka/
Krejt shqiptar bashk me i pa/
Nen nje sofer pa bela/
Kosove shqipni kufi mo ska/
Bashke sa jet ka met/
Bashke sa tkete planet/
Bashke dhe ne harte me ty/
Bashke BAC U KRY/
Je okej tunde mesin je me bessin/
Ajo poshte mesit le te presi/
Kalojme naten diku nga mengjesi/
Premtoj ajo per bessin do vdesi/
Krejt ti heki ca ke vesh tle cullak/
Tbukur tka bo mami hajde tpreki pak/
Ruhu manaferr se me mu derdh gjak/
Jam benzine ti mnez une t'qes flak/

REF*4
Du tju shoh sot krejt durt nalt/
Ulerimat le te cajne cdo sall/
Ndize venin deri ne mesnat/
Rrehi shuplakat per ne/

Vers 2 (GUCCI)
Duret krejt nalt ashtu sic tha bessi/
Vazhdo tunen trupin se gucci e ndezi/
Stilin e kam crazy/ do ta djeg gjith naten/
Gjersa tvi mengjesi/nona dhe baba te mos presi/
Per ty jam oksigjen/ ngule ne mes se me pelqen/
Si nje yll qe shkelqen per ty e boj gjith skene/
Per ty jam xhentelman me levizje po me pelqen/
Po e shoh qe po shperthen nga ky ritem qe po ndjen/
Hajde luje luje luje me shume ti/
Ashtu si me magji ti me hipnotizon/
Shume pesh po me con cdo qelize ma ngacmon/
Kur ti trupin ma afron a e kupton sa me tensionon/
Trupin e gjate si selvi belin e holle mrekulli/
Hajde ndize mdize ndize ndize me shume ti/
My lady's po ndjehem shume hi/
Veten dot nuk e mbaj/ po me con ne cdo skaj/
Per ate zot buzen ta haj/

REF*4
Du tju shoh sot krejt durt nalt/
Ulerimat le te cajne cdo sall/
Ndize venin deri ne mesnat/
Rrehi shuplakat per ne/


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet