Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bessi - Eja Vajze Me Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Vajze Me Mu".
3. Video është e këngës "Eja Vajze Me Mu", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bessi - Eja Vajze Me Mu  (Feat. Gucci)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Funeber"

Komente

1 🔥

07/11/2011

2011-11-07T16:58:57+00:00iNTRO
yaaa it's all for you

Ref 1
Hajde Vajze me mu/
Dikah bashke me shku/
7 metra siper qellit/
Eja bashke ta prekim djellin/

Vers 1(Bessi)
Hajde Vajze me mu/per ty e leshoj ket kerkese/
Per ty se per tjera vajza skam debolese/
Nuk ndjej per thjesht shkoj me to/Betohem nzot/
Une jam i joti per ato nuk kam kurrgjo/se/
Xhelozia po plas se tjerve nuk ja rras/une/
Kam dashni pa mase me te dhuru pa fund moj vajze/ee/
Gjithska ka marre start qe diten kur te pashe/
Ora ngeli nven filloj tu ec mrapsh/direkt me vete thashe/
Shume i madh po mduket shtrati kur ste kam une mrena ty/
Shume i bukur duket fati kur po shkruhet per ne te dy/
1 tip si ti me tip si une historia ka me shkrujt shume/
Se ska pa kerkun ska me gjet kerkun/
Pa fun pe mduken rruget qe kena me ec bashke/
Pa fun po mduken gjonat qe kena me prek jashte/
Nuk jam tip i thjesht kshuqe shume mos prit/
Poezit jam kom lone gay-ve qe tako ti perdit/

Ref 2
Hajde Vajze me mu/
Dikah bashke me shku/
7 metra siper qellit/
Eja bashke ta prekim djellin/

Vers 2(GUCCI)
Me gjith zemer po e shpreh ate qe ndjej/
Jo smund ta mohoj se vertete te pelqej/
Nuk mund te maroj kurre por qe dua te vazhdoj me tej/
Du te jemi gjithmone bashke me ty zemer jam okej/
Sikur qelli te ishte leter edhe deti te ishte boj/
Nuk do shkruaj asgje tjeter vetem ty te dashuroj/
Smund ta harroj shume me mall e kujtoj/
Kur buzet mi afroj zemra gati sa spushoj/
Te them se me pelqen eshte pak te them te dua nuk eshte pak/
Si them kto fjale qe te marre hak/
Mdridhet zoni e zemra mdigjet flak/
Nuk e di ca po ndodh me ke hyre thell ne gjak/
Se gjithmone do jemi bashke gjer sa tbohem plak/
Se di a me kupton kur flas me thuj qe pa fund do zgjase/
Bota le ta marri vesh vajze/
Emrin tend bukur therras te dua pa mase/
Dhe do jem i joti gjersa te vdes/

Ref 2
Hajde Vajze me mu/
Dikah bashke me shku/
7 metra siper qellit/
Eja bashke ta prekim djellin/

Vers 3(Bessi)
Kam me ti ndryshu te gjith mengjeset sa here te jesh prane meje/
Cdo dite do kete vecantine e vet vec tjem prap teje/
Vec tkem muncine me tpas/ vec tkem mundesine te te flas/
Ti me ik prej meje (NOOO) nuk ka gjase/
Vjen nje dite e ndjen veten 1 bashke me mu/
Vjen nje dite thu sdi si me te harru/
Forgive me baby i can't do shit to change it/
It's Not my faul you are in it/

Ref 3
Hajde Vajze me mu/
Dikah bashke me shku/
7 metra siper qellit/
Eja bashke ta prekim djellin/


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet