Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Bessi - Cilesia E Pare  (Feat. Gucci)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/07/2012

2012-07-30T17:24:46+00:00Ref.2
Dite per dite tu u ngjit
shkallet nji pas nji perdite nga nji hit
kudo shkojme dhurojme cilesine e pare
besom jena star...Star

BESSI
gjithnje ne rruge une hic pa ndryshu
ku me ndryshu kur rruga mbon me knu
si me ndryshu kur me zemer nuk po du
pse me ndryshu kur te vertetit jane me mu
i them vetes me u nal larg qofte o budall thote
si me u nal kur pa rep zemra sjeton dot
eshte e kot per at zot
qe eshte ne qiell kjo ndjenj eshte e forte
per bese ne ket mes jane miliona adhurus
qe nga ne majne shpres se rrepi ka me mbijetu
u bo kohe nuk mban mo kerkush si do mo
tipa qe muzika ma mire mos ti kish njoh
per ket vesh kurre nuk hesht
ne cdo rresht der sa te vdes do shkruj ca ndjen zemra
ca do shpirti jo ca do mileti
bessi bon rrepi deri sa te vi kjameti

Ref.2
Dite per dite tu u ngjit
shkallet nji pas nji perdite nga nji hit
kudo shkojme dhurojme cilesine e pare
besom jena star...Star

GuCCI
sdi si me ja nis me menime filloj letren ta bej pis
per te arrit cilesine e pare
per rrepin jam servis bita fute ne analize
del me cilesi 5 stars

jap efektin si doza ne krize
inspirim per rinin per cdo fans dhe rrepist
per gjithe djemt qe po ndodhen neper burgjet e shqiperise(fuck da polise)

do vazhdoj akoma me tej skam ndermend qe ta lej
me stil dhe muzike jemi okej
made in scarface zoteron gjith/anej
vein nxejm venin thejm jena star main
tpikum prej qellit rrezatojme sikur rrezet e diellit
pa diskutim so motherfucking hot
kena lind per kete pune me nxe cdo situat.

Ref.2
Dite per dite tu u ngjit
shkallet nji pas nji perdite nga nji hit
kudo shkojme dhurojme cilesine e pare
besom jena star...Star


Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet