A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Bessi - E Imja  (Feat. Gucci)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"20 Hite 2010"

Song from the album:

"Red Army"It's a long time that we try finding the lyrics to "E Imja" sung by Bessi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

West Side Family - E Imja

Miri (Xhiku Vogël)

Say what
Hey mama, bou gati
Mos me thuaj jo se s'i dihet fatit
Bou mama, bou gati
Sot jam veshur mire po vi me Bugatti
Ndal tani, t'i fikim dritat
Ndezim natën nesër s'ka tani
Ti po dridhesh për mu
Me ngadalë tani ë me ngadal tani
Vetëm unë e ti
Mos bej sikur s’do ti... ëëë...
Le t'i themi gjojnat, slow slow
Mos ti lem’ për nesër, mbase s’do s’do s’do
Le ta mbyllim natën with this, this flow
S’ke si thua jo, s’ke si thua jo jo jo...

Refreni

Landi

Ti je e imja, e imja imja
ndryshe s’mund të jet’
Je e imja, e imja imja
Asnjë s’mund të t'ket’

Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
Kur mendjen e ndryshon
Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
E imja përgjithmonë

Landi

S'di a të kam lon a m'le ti mu
Tani që u pamë u bo deja vu
Koha ka kalu ti s’ke ndryshu
Tani që po t'shoh du du me t'pas ktu
Se zemrën time ta kam dhon ty ta kam lon
E prap ti nuk ndryshon
Ti vazhdon vazhdon gabon, e mohon
Dashninë që ta kam dhon
S'di pse mlodh me rrena rrena rrena
E prap ja ku jena jena jena
Mos t'rrej ty mendja mendja mendja
Se tka me dhemb ty zemra zemra zemra
E ti vazhdon me rrena rrena rrena
E prap ja ku jena jena jena
Mos t'rrej ty menja menja menja
Se ka me t'dhemb ka me t'dhemb ty zemra

Refreni 2X

Ti je e imja, e imja imja
ndryshe s’mund të jet’
Je e imja, e imja imja
Asnjë s’mund të t'ket’

Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
Kur mendjen e ndryshon
Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
E imja përgjithmonë

Ti je e imja, e imja imja
Je e imja, e imja imja

Miri (Xhiku Vogël)

Hey mama, e bohu gati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Hey mama, e bohugati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Hey yo mama, e bohu gati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Hey yo mama, e bohu gati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Yeah...

Dj A-Boom & Kidda - E Imja

Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, ja, ja, ja
Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, jaa
I say "pull up e imja je"
I say "pull up" [2x]

First she started with the kissing,
then she fell in love
I know you've been missing
Thousand miles, you tripping
I can feel your heart
Bombing from your chest now
Just like from the start
we gon love till the sun goes up
'Till the sun goes up
And girl, we gon love
'Till we old as f*ck

Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, ja, ja, ja
Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, jaa
I say "pull up e imja je"
I say "pull up" [2x]

Kidda vjen me t'marr ty
banu gati
qoma locationin nese don ti
u bo ni koh qe ti sje ardh knej
hey mama
I say ride
we gon ride, we gon ride
we gon ride, we get up
I say ride
we gon ride, we gon ride
we gon ride, we get up

Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, ja, ja, ja
Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, ja, jaa
I say "pull up e imja je"
I say "pull up" [2x]

Hey mama
dety dety dety dety de
Hey mama
gal wine for me to turn up.

Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, ja, ja, ja
Zemer une moti s'tkam pas
Zemer moti s'tkam pa
aj, ja, jaa
I say "pull up e imja je"
I say "pull up" [2x]

RapSIone - E Imja

Ref:
Krejt e din qe Je e imja
Un e di qe Je e imja
Krejt e din qe Je e imja
s*po ma nin ca folim xhinja

Ref:
Krejt e din qe Je e imja
Un e di qe Je e imja
Krejt e din qe Je e imja
s*po ma nin ca folim xhinja

Krejt e din qe Je e imja
Lej ca folim fqinja
Z*dojn bashk me na pa
Dojn me na nda
Ata vec bojm filma

Xhelozojn lej Lej Te flasin
ata Sensubuojn SE ne s'ua japin rastin
E une Te KAM n dor Te ruj si sahatin
Tjeter jeten e japin po Un e pata fatin

Me tu jam e gjith KAM me KAN
Vec tu Te du e vec mu me don
Gjithcka qe KAM vec tu Te takon
Kta s*muj me na nda
Na dy Pergjithmon

Bejbi me ti du me shetit tan boten
Vec Un e Ti Edhe ni rrep si Un I vogel
Bejbi me ti du me shetit tan boten
Vec Un e Ti Edhe ni rrep si Un I vogel

Ref :
Bejby
Krejt e din qe Je e imja
Un e si qe Je e imja
Krejt e din qe Je e imja
s*po ma nin ca folim xhinja
Ref:
Krejt e din qe Je e imja
Un e si qe Je e imja
Krejt e din qe Je e imja
s*po ma nin ca folim xhinja
Kur na shohin dor per dore
KAN inatin na Ecim per inati
Na dy pershtatna si me lind Te njejten dat
Erdh koha me Ta then
Qe Ti Je mrekulli e shtat

Zemra jem esht e jotja
Du Sa krejt bota
Thojn Jena nda ata Jan fjal Te kota
Ti melodi une nota
S*muj une pa ti
Sikur Kerri pa rrota
Ke ti eci kilometra
Jeta ska kuptim
Nese me ti Nuk kaloj jeta
S*jam me tu une s*jam vetja
Deri ne frym Te fundi
Me ty ka me me nda vec vdekja

Bejbi me ti du me shetit tan boten
Vec Un e Ti Edhe ni rrep si Un I vogel
Bejbi me ti du me shetit tan boten
Vec Un e Ti Edhe ni rrep si Un I vogel

REF:
Bejby
Krejt e din qe Je e imja
Un e si qe Je e imja
Krejt e din qe Je e imja
s*po ma nin ca folim xhinja

REF:
Krejt e din qe Je e imja
Un e si qe Je e imja
Krejt e din qe Je e imja
s*po ma nin ca folim xhinja

Ata xhelozojn lej Te folin
Lej Lej lej Te folin
Te folin lej lej lej Te folin
Ata xhelozojn lej Te folin
Ata xhelozojn lej Te folin
Lej lej lej Te folin
Te folin lej lej lejTe folin
Ata xhelozojn lej Te folin
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019