Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bessi - Red Army  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Red Army"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2013

2013-07-13T12:43:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Red Army" kënduar nga Bessi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet