Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bessi - Ishte Nje Dite Pranvere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/01/2010

2010-01-23T20:29:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishte Nje Dite Pranvere" kënduar nga Bessi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bessi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet