Më mbaj mend (për 1 muaj)

Best T
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 28 Korrik 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Best T është këngëtar. Ai ka emigruar drejt Italise qe ne moshen 15 vjec ku ka filluar te bej kenget e para si solist.

Ne 2013 ai ka publikuar kengen e tij te pare ne shqip "Me Mungon".

Ne nentor te vitit 2013 ka bere bashkepunime me kengtarin e njohur B2N me kenget "Fire" dhe "Nuse". Pa harruar kengen "Ditet numeroj".

Më datë 4 Nëntor 2014, B2N publikon videoklipin "Nuse", në bashkëpunim me Best T.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0