Betim
Betim

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Betim është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Qershor 2012, Betim publikon videoklipin "Adela", në bashkëpunim me Fisniket. Më datë 16 Nëntor 2018, Betim publikon videoklipin "Qao Bella". Më datë 19 Mars 2019, Betim publikon videoklipin "Dark End"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0