A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Betime Zylali

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Strugë 
  • Age:
  • 28
BIOGRAFIA: Betime Zylali is a popular singer of Pop music. Beti Zylali është artistja e re që vjen nga qyteti i bukur i Strugës. Në vitin 2007, Betime Zylali merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Dhjetor 2010, Betime Zylali merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Portreti I Heshtur". Më datë 1 Gusht 2012, Arta Memedi & Betime Zylali publikojnë videoklipin "Fale Zotit". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vullnet Ibraimi. Videoklipi u prodhua nga Power ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Star Academy Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adelina Tahiri

Laura Krliu

Flutura Ajdari

Venera Lumani

Silvana Rusi

Rina Fermini

Kieda Budini

Hana Cakuli

Emmy

Entela Zhula


Tags: Betime Zylali, Beti Zylali

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019