Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bexhet Jagodini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Serbice, Kercove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 55 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Bexhet Jagodini është një këngëtar i njohur. Bexhet Jagodini ka kryer Fakulteti e shkencave Matematiko Natyrore-Dega Gjeografi ne universitetin e Prishtines. Tani punon si kengetar dhe gjithashtu profesor ne shkollen e mesme komunale "DRITA" ne Kercove. Ai eshte interpretues dhe kultivues i shume kengeve te popullarizuar burimore kercovare dhe gjithashtu eshte publicist i disa punimeve shkencore te botuara ne shume media te shkruara dhe elektronike. Eshte kengetari qe nje numer i konsiderua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareAmaneti I Sulltanes (2013)

Mejrem


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajrulla Emini

Alush Hamiti

Isniqemal Laci

Hidaver Osmani

Agron Maqellara

Haxhi Dauti

Refet Asani

Florent Nushi

Ferdinant Bjanku

Arjan Toci

Tags: Bexhet Jagodini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet